Kontakti

DEMENES PAGASTA PĀRVALDE
Briģenes iela 2 , Demene, Demenes pagasts, Daugavpils novads, LV-5442
Reģ.Nr. 90000064227
e-pasts: parvalde@demene.lv

Amats Vārds, uzvārds E-pasts Tālrunis Mobilais 
Pārvaldes vadītāja Valentīna Gadzāne valentina.gadzane@demene.lv 65407602 29468465
Lietvedības pārzine Ruta Pavlova parvalde@demene.lv 65407682 28328393
Kumbuļu iedzīvotāju pakalpojuma centra sekretāre Jeļena Elksniņa jelena.elksnina@demene.lv 65475050 28605165
Galvenā grāmatvede Gaļina Matkeviča galina.matkevica@demene.lv 65476700 28600183
Grāmatvede Irina Romanovska irina.romanovska@demene.lv 65476701
Grāmatvede Alīna Kučinska alina.kucinska@demene.lv 65476701
Grāmatvede Jevgeņija Ļisovska jevgenija.lisovska@demene.lv 65429940
Kasiere Alīna Kučinska

Jevģenija Ļisovska

alina.kucinska@demene.lv

jevgenija.lisovska@demene.lv

65476702
Daugavpils novada domes budžeta nodaļas nodokļu inspektore Laucesas, Demenes un Medumu pagastā Marina Čeme marina.ceme@dnd.lv 65429951
Daugavpils novada Sociālā dienesta Demenes sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības centra vadītāja Regīna Tamane regina.tamane@demene.lv 65429952 26381526
Sociālais darbinieks Svetlana Barkovska svetlana.barkovska@demene.lv 65476703
Sociālais darbinieks Inna Suvorova inna.suvorova@demene.lv 65475051
Komunālā dienesta vadītājs Ivars Sarmulis ivars.sarmulis@demene.lv 65476706 26100191
Komunālā dienesta mehāniķis Pjotrs Šilvāns 65471888 28603681
Daugavpils novada domes Īpašuma nodaļas zemes lietu speciālists Lauceses, Demenes un Medumu pagastā (iedzīvotāju pieņemšana Demenes pagasta pārvaldē piektdienās) Tatjana Veļičko tatjana.velicko@dnd.lv 65476705 22041640
Kultūras nama direktore Jolanta Morozova jolanta.morozova@demene.lv 65476708
Demenes pagasta bibliotēkas vadītāja Jeļena Sterlāne jelena.sterlane@demene.lv 65476707
Jaunatnes lietu speciāliste Jolanta Morozova jolanta.morozova@demene.lv 65429951
Sporta organizators Antons Barkovskis 22320848
Skrudalienas bāriņtiesas Lilija Terentjeva lilija.terentjeva@demene.lv 65429941
Zemgales vidusskolas direktors Aleksandrs Petkevičs zemg.vsk@inbox.lv,
skola@demene.lv
65471763 29545098
Zemgales vidusskolas skolotāju istaba Alla Starovoitova 65471757
Daugavpils novada lauku attīstības speciāliste Ņina Sisa nina.sisa@llkc.lv 28303670